Відділ освіти, культури, молоді та спорту Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

17 квітня 2019 року проведено обласну школу ППД учителів математиків

17  квітня 2019 року на базі Ворожбянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 відбулося засідання  обласної школи передового педагогічного досвіду «Реалізація принципів модульного навчання учнів на уроках математики», на якому були присутні керівники районних методичних обєднань вчителів математики Сумської області.

Обласний захід розпочала  методист математики СОІППО Свєтлова Тетяна Володимирівна, яка оголосила порядок роботи. Директор школи  Василець Тамара Петрівна ознайомила присутніх з основними напрямками діяльності та досягненнями закладу освіти. Свєтлова Т.В.  висвітлила питання реалізації принципів модульного навчання на уроках математики (діяльнісний та методичний аспекти). Практичну реалізацію модульного навчання продемонструвала учитель-методист школи Руденко Лариса Володимирівна. Зокрема, вона презентувала свій досвід з означеного питання, що супроводжувався відеофрагментами уроків та занять, та провела урок з алгебри в 11 класі «Застосування показникової функції та логарифмів до розв’язування задач».

Закінчився обласний захід обговоренням перспективності впровадження досвіду Руденко Л.В. у практику закладів загальної середньої освіти області.« повернутися до списку новин