Відділ освіти Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Новини

V Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітології «Діти з особливими потребами в освітньому просторі»

Дата створення: 09:02 22.10.2019

10-11 жовтня 2019 року у м. Чернігів відбувся V Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітології «Діти з особливими потребами в освітньому просторі» у якому взяла участь Моргун І.С., директор Комунальної установи Білопільської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр».  На пленарному засіданні Конгресу було зазначено про важливість навчання дітей з особливими освітніми потребами в закладах освіти, створення необхідних умов для успішного оволодіння знаннями, секційні засідання відзначились інноваційними підходами.   

Про відзначення Дня захисника України

Дата створення: 11:04 15.10.2019

Із метою патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, збереження та розвитку національних військових традицій, належного відзначення Дня захисника України у закладах загальної середньої освіти проведено тематичні загальношкільні лінійки, уроки пам’яті, години спілкування, інформаційно-просвітницькі заходи; спортивні змагання.

Семінар-практикум учителів словесності

Дата створення: 17:02 09.10.2019

08 жовтня на базі Ганнівсько-Вирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум учителів словесності «Усебічний розвиток особистості вчителя та учня шляхом використання різних форм роботи на уроках словесності».

Навчалися вчителі майбутніх першокласників

Дата створення: 11:43 01.10.2019

      27-28 вересня 2019 року відбулася І очна сесія підвищення кваліфікації вчителів закладів загальної середньої освіти району, які будуть працювати в 1-х класах у 2021/2022 навчальному році в умовах Нової української школи. У тренінгах узяли участь 33 педагоги (тренер Столярчук М.В., учитель початкових класів Білопільського ЗЗСО І–ІІІ ступенів №5 імені А.С.Макаренка). Допомога вчителям новими методиками, форматами роботи з дітьми — це те, над чим працюємо і будемо працювати.

Участь у акції «Бібліотеки повні людей»

Дата створення: 15:58 30.09.2019

       Бібліотекарі ЗЗСО району долучилися до проведення Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Бібліотеки повні людей». Метою її проведення є заохочення учнів до читання та користування іншими бібліотечними послугами.  

Семінар-нарада для педагогів закладів освіти Білопільського району

Дата створення: 11:16 06.09.2019

Комунальна установа Білопільської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр» 05.09.2019 року на базі відділу освіти провела районний семінар-нараду педагогів закладів освіти Білопільського району, що працюють із дітьми з особливими освітніми потребами. На заході була присутня Бабенцова І.М., головний спеціаліст відділу освіти, яка повідомила про зміни в законодавстві.