Відділ освіти Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Новини

Методичне об’єднання груп старшого дошкільного віку

Дата створення: 10:32 19.04.2019

Становлення в дошкільників потреби в творчій реалізації можливостей, театральних здібностей, здатності до творчого перевтілення, формування художньо-естетичної компетентності, самовираження своїх можливостей сприяло, проведене на базі Ворожбянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ №1 (директор закладу Т. Біліченко), засідання вихователів груп старшого дошкільного віку «Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами театралізованої діяльності».

17 квітня 2019 року проведено обласну школу ППД учителів математиків

Дата створення: 08:17 18.04.2019

17  квітня 2019 року на базі Ворожбянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 відбулося засідання  обласної школи передового педагогічного досвіду «Реалізація принципів модульного навчання учнів на уроках математики», на якому були присутні керівники районних методичних об’єднань вчителів математики Сумської області.

Global Money Week

Дата створення: 11:11 17.04.2019

Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) – щорічна глобальна ініціатива, що включає акції та заходи по всьому світу. Це тиждень, коли у близько 170 країнах світу проходить безліч  занять, проектів, презентацій і змагань із фінансової обізнаності. Уперше заходи Global Money Week були проведені у 2012 році. У 2019 році акція   вже у восьме об’єднує учасників із різних країн світу.

Відбувся районний семінар - практикум учителів німецької мови

Дата створення: 09:15 17.04.2019

16 квітня на базі Улянівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ відбувся районний семінар - практикум учителів німецької мови «Розвиток мовленнєвої компетентності учнів на уроках німецької мови з використанням інтерактивних технологій навчання».   

Методичний тренінг для вчителів української мови та літератури

Дата створення: 09:48 15.04.2019

12 квітня на базі Ворожбянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбувся методичний тренінг для вчителів української мови та літератури, які працюють в 11 класах «Якісна підготовка учнів 11 класів до проходження ЗНО». Василець Т.П.,  директор школи, презентувала заклад. Чухліб Н.І., методист НМУ «РМК», виступила  з питання щодо підготовки учнів до ЗНО з української мови та літератури (програма ЗНО-2019, структура тестового зошита, рекомендації). Самосьєва І.Г., учитель української мови та літератури Ворожбянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, поділилася досвідом роботи «Інтерактивні  вправи: готуємо учнів до ЗНО. Вимоги до створення власного висловлювання, структура власного висловлювання та мовні кліше, які в ньому вживаються».

Обласний науково-практичний семінар «Перспективні освітні технології у формуванні та діяльності сучасних закладів освіти»

Дата створення: 08:26 15.04.2019

11 квітня 2019 року на базі Сумського ОІППО відбувся обласний науково-практичний семінар «Перспективні освітні технології у формуванні та діяльності сучасних закладів освіти». У складі делегації від Білопільського району були Євтушенко Олена Іванівна, завідувач НМУ «Районний методичний кабінет», та Семенченко Світлана Михайлівна, учитель історії Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 (тема виступу Результати впровадження всеукраїнського експерименту «Формування у підлітків національно-культурної ідентичності у закладів загальної середньої освіти»).

Науково-технічна конференція в галузі інженерної діяльності

Дата створення: 08:24 11.04.2019

10 квітня 2019 року на базі Білопільської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. С.М. Гордієнка відбулася науково-технічна конференція в галузі інженерної діяльності.

V Міжнародна науково-практична конференція «Теоретичні і прикладні напрямки розвитку туризму та рекреації в регіонах України»

Дата створення: 11:31 08.04.2019

4-5 квітня 2019 року Євтушенко Олена Іванівна, завідувач НМУ «Районний методичний кабінет», узяла участь в V Міжнародній науково-практичній конференції «Теоретичні і прикладні напрямки розвитку туризму та рекреації в регіонах України», що відбулася на базі Льотної академії Національного авіаційного університету (назва статті та тема виступу на секційному засіданні «Bordertown на Сумщині»). До участі в конференції представили доповіді більше 90 науковців з Києва, Львова, Харкова, Одеси, Вінниці, Сум, Тернополя, Ужгорода, Луцька, Умані, Полтави, Кривого Рогу, а також з Казахстану, Білорусі, Словаччини, Азербайджану, Естонії. Серед учасників конференції 17 докторів наук та 36 кандидатів наук.