Відділ освіти Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Обласна науково-практична конференція «Літературно-мистецькі та історичні контексти формування національної державності в добу Української революції 1917-1921 рр. та їх педагогічна інтерпретація в сучасній освітній діяльності»

 

Сумська обласна рада
Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації
Комунальний заклад
Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

 

Інформаційне повідомлення

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі обласної науково-практичної конференції з он-лайн трансляцією «Літературно-мистецькі та історичні контексти формування національної державності в добу Української революції 1917-1921 рр. та їх педагогічна інтерпретація в сучасній освітній діяльності»,яка відбудеться 21березня2018 рокувКомунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

 

Тематичні напрями роботи конференції:

1. Ідейно-художні пошуки в українській літературі доби Української революції 1917-1921 років

2. Від Крут до Базару: літературні пам’ятники борцям за волю України 1917-1921 років

3. Рецепція  Української революції 1917 – 1921 років в українській літературі ХХ століття:тематика, історіософія, гуманістичний пафос

4. Художнє осмислення людини у вирі революційних подій доби Визвольних Змагань у творчості письменників Сумщини.

5. Традиції та інновації в педагогічний інтерпретації вітчизняної історії та творів художньої літератури про Українську революцію 1917-1921 років.

 

Робоча мова конференції: українська.

Форма участі: очна,заочна.

Умови участі у конференціїдля участі у конференції необхідно подати на електронну адресу оргкомітету soippocsi@gmail.com:

1) Заявку для участі у конференції до 12 березня 2018 року(додаток 1).

2) Статтю, тези –до 12 березня 2018 року(додаток 2).

 

Вимоги до статті у збірник конференції. Статтяприймається до друку українською мовою. Електронний варіант тексту статті обсягом до 5 повних сторінок формату А4, заповнення останньої сторінки не менше 75%, набраних у редакторі Microsoft Word у вигляді комп’ютерного файлу з розширенням *doc, *rtf. Поля: ліве, праве, верхнє, нижнє – по 2 см. Шрифт тексту – TimesNewRoman, кегль – 14, абзацний відступ – 1,25, міжрядковий інтервал – 1,5; не виставляти примусові переноси, не архівувати, не накладати заборону на редагування.У верхньому правому куті зазначити прізвище та ім’я автора(ів), нижче – науковий ступінь, вчене звання, посаду, нижче – організацію. Назву статті друкувати великими літерами з вирівнюванням по центру. Оформлення бібліографічного опису у списку використаних джерел у статті з урахуванням Національного стандарту України ДСТУ 8302:2015.

Вимоги до тез у збірник конференції. Статтяприймається до друку українською мовою. Електронний варіант тексту статті обсягом до 3 повних сторінок формату А4, заповнення останньої сторінки не менше 75%, набраних у редакторі Microsoft Word у вигляді комп’ютерного файлу з розширенням *doc, *rtf. Поля: ліве, праве, верхнє, нижнє – по 2 см. Шрифт тексту – TimesNewRoman, кегль – 14, абзацний відступ – 1,25, міжрядковий інтервал – 1,5; не виставляти примусові переноси, не архівувати, не накладати заборону на редагування.У верхньому правому куті зазначити прізвище та ім’я автора(ів), нижче – науковий ступінь, вчене звання, посаду, нижче – організацію. Назву статті друкувати великими літерами з вирівнюванням по центру. Оформлення бібліографічного опису у списку використаних джерел у статті з урахуванням Національного стандарту України ДСТУ 8302:2015.

Назва файлу статті, тез повинна мати такий вигляд: Прізвище_стаття. (Прізвище_тези).Назва файлу «заявки», наприклад: Прізвище_заявка.

 

Довідкова інформація для учасників конференції:

  1. Оргкомітет залишає за собою право відхилити статтю, тези якщо вона не відповідає вимогам або тематиці конференції.
  2. Просимо учасників, які подали заявки, але не можуть особисто взяти участь у конференції, завчасно повідомити про це оргкомітет (телефоном або електронною поштою).
  3. Усі витрати, пов’язані з участю у конференції (проїзд, проживання, харчування) – за рахунок учасників.

За додатковими довідками з питань, що можуть виникати в учасників, просимо звертатися за телефоном:

+380990462499 П’ятаченко Юрій Васильович;
+380666516465 Кириченко Олена Миколаївна;
+300664111315 Драновська Світлана Вікторівна

або за електронною адресою sol79@ukr.net

Заявка на участь« повернутися до списку оголошень