Відділ освіти Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Фінальний етап XXI Всеукраїнського турніру юних математиків ім. М.Я. Ядренка

На виконання листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 01.06.2018 №22.1/10-1724 «Про проведення фінального етапу XXІ Всеукраїнського турніру юних математиків імені М.Й. Ядренка» доводимо до відома, що фінальний етап
XXІ Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М.Й. Ядренка відбудеться у жовтні-листопаді 2018 року в м. Херсон.

Турнір буде проведено відповідно до вимог Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності (зі змінами), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1009, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056.

Отримати інформацію щодо умов участі у фінальному етапі
XXІ Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М.Й. Ядренка можна за тел.  0668479750 (Гунько Лілія Вікторівна), на офіційній web-сторінці (www.tym.in.ua).

Завдання, що пропонуються для І етапу турніру (міжшкільні, районні, міські, обласні змагання) додаються.

Просимо вказану вище інформацію довести до відома директорів та вчителів закладів загальної середньої освіти.

Завдання для відбіркових етапів турніру« повернутися до списку оголошень