Відділ освіти Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Перетворення шкільної бібліотеки в шкільний бібліотечно-інформаційний центр

Український інститут нормативної інформації
КОНСУЛЬТАТИВНО-ТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР

 

 

 

ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ СЛУХАЧІВ

на грудень 2018 року за курсом:

 

«Перетворення шкільної бібліотеки в
шкільний бібліотечно-інформаційний центр»

 

Мета курсу: професійна підготовка шкільних бібліотекарів і створення на базі бібліотек пілотних шкільних бібліотечно-інформаційних центрів (ШБІЦ).

Пропонуються дві форми занять: очна (форма 1) та дистанційна (форма 2). Перша передбачає проведення консультативно-тренінгових занять у м. Києві тривалістю один день в обсязі 8 академічних годин. Друга форма забезпечує оволодіння курсом за міс-цем проживання слухача тривалістю 5 робочих днів у такому ж обсязі.

Слухачі забезпечуються комплектом проектних, інструктивно-методичних та організаційно-договірних документів. Після закінчення курсу вони отримують серти-фікат, який слугує підтвердженням підвищення професійного рівня. Крім того, кожно-му слухачеві надається можливість безкоштовної публікації статті (творчої доробки) в періодичному журналі «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр» з видачею доку-мента.

Вартість курсу: за формою 1 складає 360 грн. (в т.ч. ПДВ)

Місце проведення: Український інститут нормативної інформації,
м. Київ, вул. Антоновича, 172, оф. 720 (метро «Либідська»)
Дати проведення: грудень – 7, 14
Час проведення: 10.00 – 17.00
Вартість курсу за формою 2 складає 480 грн. (в т.ч. ПДВ).
Дати проведення: грудень – з 10 по 17

Заяви на прийом слухачів направляються Герасименко Ірині Миколаївні на електронну адресу pasport01@ukr.net. Запитання щодо участі в консультативних тренінгах просимо адресувати за телефонами: (044) 528-28-60; (066) 744-07-41; (067) 474-59-55. Для додаткової інформації: www.libcenter.com, Фейсбук-сторінка «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр».

Лист-запрошення« повернутися до списку оголошень