Відділ освіти Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Друковані видання СОІППО

Починаючи з 2007 року, газета «Педагогічна трибуна», а з 2009 року – журнал «Освіта Сумщини» стали частиною освітянського простору області: цікавого своїми подіями, педагогами і учнівською молоддю.

Сторінки часописів з року в рік, від випуску до випуску наповнювалися цікавими новинними матеріалами, неповторними рядками педагогічного новаторського досвіду, творчими доробками талановитих дітей. Теми видань різноманітні: ювілеї видатних педагогів-земляків, навчальних закладів, перемоги учнів найвищих рівнів; актуальні інтерв’ю; упровадження новітніх технологій та інновацій; робота в «Новій українській школі»; думки психологів, результати моніторингів тощо.

Ви, шановні освітяни, були авторами часописів, і ваші матеріали – невід’ємна його частина.

Газета «Педагогічна трибуна» та журнал «Освіта Сумщини» і далі працюватимуть для того, щоб поширювати інформацію про досягнення в освітянській галузі, щоб ви і надалі могли обмінюватись досвідом, розповідати про своїх обдарованих вихованців, ділитись науковими наробками і проектами.

З січня 2018 року ми розміщуємо видання в електронному варіанті на сайті інституту (soippo.edu.ua) – ви зможете вільно вчасно знайомитись з її змістом. Видання і далі надходитимуть до Книжкової палати України, фондів Верховної ради та Кабінету Міністрів, найбільших наукових бібліотек країни.

Якщо у вас виникне потреба у паперовому варіанті газети, тиражування можна замовити у редакційно-видавничому відділі СОІППО за телефоном: 066-104-79-54 (Юрій Євгенович).« повернутися до списку оголошень