Відділ освіти Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Новини

Забезпечення національної та сенсорної єдності особистості дошкільника засобами педагогічної спадщини М. Монтессорі

Дата створення: 15:39 25.04.2018

Нашим малюкам випало жити на зламі епох, бути свідками криз, природних катаклізм, боротьби батьків за виживання родини, занепаду моральних цінностей, насаджування культу речей, фізичної сили, розваг, грошей, зброї як атрибутів підсилення власного «Я». Дані фактори впливають й на ціннісні орієнтири наших дітей.

Формуємо психічне здоров'я дошкільників

Дата створення: 11:35 23.04.2018

20 квітня на базі Білопільського дошкільного навчального закладу (ясла-садочок) "Сонечко" відбувся районний семінар-практикум практичних психологів та соціальних педагогів району "Формуємо психічне здоров'я дошкільників". З привітальним словом виступила завідуюча Білопільського ДНЗ (ясла-садочок) "Сонечко" Федоренко Н.Ю. Практичний психолог Горобівська К.О. провела заняття з практичними психологами "Формування здоров'я дошкільнят". В ході роботи семінару спеціалісти психологічної служби обмінялися досвідом роботи з даної теми.

Що таке інтерактивна дошка

Дата створення: 15:55 20.04.2018

18 квітня фахівці компанії Intboard відвідали відділ освіти Білопільської райдержадміністрації. Був проведений майстер-клас для  педагогів  міста та району, представників адміністрації навчальних закладів. Тема: «Що таке інтерактивна дошка. Програмне забезпечення,функції, використання». Надана  інформація була корисна  присутнім щодо підготовки до роботи  в умовах НУШ.

Семінар «Інклюзивна та індивідуальна форми навчання. Порядок оформлення документації на 2018-2019 н.р.»

Дата створення: 15:42 20.04.2018

19 квітня 2018 року відбулося засідання районного семінару-наради педагогів загальноосвітніх навчальних закладів, які працюють з учнями з особливими освітніми потребами «Інклюзивна та індивідуальна форми навчання. Порядок оформлення документації на 2018-2019 н.р.».

PISA-2018 – сьомий цикл дослідження

Дата створення: 16:41 19.04.2018

19 квітня 2018 року Кальченківський  НВК: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ДНЗ узяв участь у дослідженні Programme for International Student Assessment (PISA), що являє собою  Програму міжнародного оцінювання учнів, яка підтримується Організацією економічного співробітництва та розвитку. PISA-2018 – це сьомий цикл дослідження, яке проводиться з 2000 року і в якому беруть участь більш ніж 80 країн-учасниць.

Створення сприятливих умов для підвищення навчальної мотивації молодших школярів в умовах реформування освіти

Дата створення: 11:36 13.04.2018

«Створення сприятливих умов для підвищення навчальної мотивації молодших школярів в умовах реформування освіти» - над такою темою працювали вчителі початкових класів на базі Білопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені С.М. Гордієнка (директор Ткаленко О.М). Рекламний калейдоскоп «Формування навчальної мотивації молодших школярів за сучасних умов» провели Галицька І.О., Мартиненко Ю.О., учителі початкових класів. Присутні також відвідали урок – квест із літературного читання з використанням прийому «Шести капелюхів» за Е. де Боно. (Мартиненко Ю.О.). Інтерактивну гру «Батьківські вечори» запропонувала педагогам району Галицька І.О. А також учителі початкових класів працювали в майстер – класі з виготовлення прикрас у техніці канзаші (Мартиненко Ю.О.).

Великодні барви

Дата створення: 10:41 06.04.2018

Напередодні Великодніх свят представники учнівських та педагогічних колективів закладів загальної середньої освіти району взяли участь у відкритті районної виставки «Великодні барви», що розмістилася у приміщенні Центру культури та дозвілля «Україна».

Актуальні питання методики викладання суспільних та гуманітарних дисциплін в умовах розбудови сучасної школи

Дата створення: 10:11 05.04.2018

На базі Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання методики викладання суспільних та гуманітарних дисциплін в умовах розбудови сучасної школи».

Вітаємо з перемогою

Дата створення: 09:28 05.04.2018

У приміщенні ВКНЗ Сумської обласної ради «Лебединське педагогічне училище ім. А.С. Макаренка відбувся VІ юніорський конкурс вокальної та інструментальної майстерності «Музика душі», учасниками якого стали юні співаки області. Цього року в конкурсній номінації «Вокальний спів» взяла участь учениця Білопільської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ім. А.С. Макаренка Рижова Анастасія. За виконання пісні «Чорнобривці» М. Сингаївського дівчина нагороджена Дипломом «ГРАН - ПРІ» та отримала рекомендації щодо вступу до навчального закладу.