Відділ освіти Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Новини

Дошкільники Білопільщини ввійшли до числа переможців

Дата створення: 16:50 04.06.2018

Підбито підсумки обласного етапу фестивалю-огляду фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти «Світ дошкілля». Фестиваль проводився з метою сприяння пошуку педагогічних ідей щодо модернізації та вдосконалення змісту дошкільної освіти, упровадження сучасних інноваційних моделей освітнього процесу, активізації професійного зростання, самоосвітньої та творчої діяльності педагогічних кадрів області, формування інноваційної культури педагога та ефективного розв’язання поставлених науково-методичних завдань для досягнення нової сучасної якості дошкільної освіти.

Зустріч вихователів у "Дзвіночку"

Дата створення: 13:27 25.05.2018

Кожен народ є творцем і володарем етнографічних та духовних цінностей, які становлять його національні святині.

Розвиток емоційно–естетичної, інтелектуальної сфери дошкільників засобами українського фольклору

Дата створення: 11:24 21.05.2018

У Білопільському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Зірочка» відбулося засідання методичного об'єднання музичних керівників «Розвиток емоційно–естетичної, інтелектуальної сфери дошкільників засобами українського фольклору».

Захищене та здорове покоління

Дата створення: 13:33 18.05.2018

У рамках відзначення Всесвітнього дня охорони праці протягом квітня-травня 2018 року в закладах освіти під гаслом «Захищене та здорове покоління» відбулася низка заходів, спрямованих на популяризацію культури безпеки та гігієни праці.

Про участь у обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата створення: 15:18 16.05.2018

У період з 7 по 11 травня 2018 року рій «Ворожбянські характерники» Ворожбянського НВК: ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ № 1 представляв Білопільський район на обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура»), що проходив на базі дитячого табору «Восход» с. Пересипки Путивльського району. У змаганнях узяли участь 23 команди школярів з Сумської області. Джури демонстрували свою силу, спритність, розумові та мистецькі здібності в таких випробуваннях: «Впоряд», «Відун», «Рятівник», «Ватра», туристична смуга перешкод, стрільба з пневматичної зброї, перетягування линви. Окрім досвіду таборування, члени рою отримали задоволення від спілкування з однолітками, нові знайомства та знання.

Розвиток критичного мислення – ознака сучасного уроку

Дата створення: 16:21 14.05.2018

У Білопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1 відбулося засідання школи передового педагогічного досвіду вчителів української мови й літератури Білопільського району, роботу якого очолює Сідьорко І.А., із теми «Розвиток критичного мислення – ознака сучасного уроку».

Чергова перемога юних вокалісток

Дата створення: 15:19 10.05.2018

28 квітня в Полтаві в палаці дозвілля «Листопад» відбувся Міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс мистецтв «Зоряний олімп». На фестиваль було запрошено творчу молодь із країн СНД та СхідноїЄвропи.

У Сумах відзначили переможців Всеукраїнських олімпіад та переможців науково-дослідницьких робіт

Дата створення: 11:44 08.05.2018

Найпочесніше місце серед інтелектуальних змагань учнівської молоді сьогодні посідають Всеукраїнські учнівські олімпіади та Всеукраїнський конкурс - захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. 3 травня обдарованих юнаків та дівчат, які здобули призові місця в конкурсах різних рівнів, вітали представники влади, освіти та громадськість Сумщини.

Окружний семінар учителів іноземної мови

Дата створення: 14:11 07.05.2018

Критичне мислення наразі є одним із сучасних трендів в освіті. Про те, що його розвиток є одним з наскрізних завдань навчально-виховного процесу, йдеться й у Концепції нової української школи. Мислити критично означає вільно використовувати розумові стратегії та операції високого рівня для формулювання обґрунтованих висновків і оцінок, прийняття рішень.

Нове освітнє середовище для майбутніх першокласників

Дата створення: 12:05 03.05.2018

Діти – це сенс життя та основна цінність, навколо якої мають об’єднуватися зусилля всіх. Розвивати, підтримувати й заохочувати дітей – обов’язок кожної родини, навчального закладу, громадськості.