Відділ освіти Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Новини

Історія мужності, боротьби та самопожертви

Дата створення: 13:57 26.01.2018

22 січня у відділі освіти Білопільської районної державної адміністрації відбувся районний виховний захід «Історія мужності, боротьби та самопожертви», підготовлений учнями та педагогами Білопільської ЗОШ-інтернату І – ІІІ ступенів ім. А.С. Макаренка.

Районний семінар-практикум «Формування позитивної мотивації до навчання в учнів початкових класів в умовах реформування освіти»

Дата створення: 09:27 26.01.2018

З метою підвищення рівня педагогічної майстерності вчителів початкових класів 25 січня 2018 року на базі Куянівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (директор Прокоф’єва Л.І.) відбувся районний семінар-практикум учителів початкових класів «Формування позитивної мотивації до навчання в учнів початкових класів в умовах реформування освіти».  Учасники семінару відвідали нестандартний урок, урок-казку, з математики в 2 класі  «Повторення  і закріплення вивченого матеріалу» (учитель Ховзун О.В.), виховний захід «Нехай нерозмежованою залишиться навіки» ( учитель  Черевань О.А.). Під час консультаційного діалогу  вчителі району обмінялися досвідом роботи, підбили підсумки роботи, затвердили методичні рекомендації.

Нарада керівників навчальних закладів та заступників директорів з навчально–виховної роботи

Дата створення: 13:40 17.01.2018

17 січня 2018 року відбулася нарада керівників загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів, заступників директорів з навчально – виховної роботи. Нараду розпочав Верещагін В.Ф., голова Білопільської районної державної адміністрації, який  уніс пропозицію щодо проведення районного фестивалю «Зірковий шанс».  На заході також були присутні: Відуєв В.І., в.о. голови Білопільської районної ради, Нікітенко О.В., перший заступник голови райдержадміністрації, Нестерович О.В., заступник голови райдержадміністрації. На нараді були заслухані питання: про районний фестиваль «Зірковий шанс»; про організацію та проведення шевченківсько - макаренківських днів у навчальних закладах району; про підсумки проведення новорічно - різдвяних свят та зимових канікул; про виконання бюджету за 2017 рік; психолого – педагогічний супровід дітей з особливими потребами в умовах інклюзивного навчання; про особливості ведення кадрових наказів та військовий облік.

Семінар-практикум учителів художньо-естетичного циклу

Дата створення: 09:30 17.01.2018

16 січня на базі Ворожбянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ №1 (директор Біличенко Т.І.) відбувся окружний семінар-практикум учителів художньо-естетичного циклу.  На початку зустрічі присутні  переглянули презентацію навчального закладу, відвідали урок музичного мистецтва у 5 класі «Календарно-обрядові пісні зимового циклу», виховний захід «Різдвяний вертеп» (учитель Савінкіна І.С.). На закінчення заходу учасники за «круглим столом» підбили  підсумки окружного семінару-практикуму, поділилися досвідом роботи.

Зимові канікули

Дата створення: 14:36 10.01.2018

Зимові канікули – найулюбленіша пора для учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Із метою забезпечення їх змістовного дозвілля педагогами було розроблено та реалізовано цікаві сценарії новорічно-різдвяних заходів, екскурсійні маршрути; прикрашено приміщення навчальних закладів.

Вернісаж педагогічних ідей

Дата створення: 15:25 04.01.2018

04 січня 2018 року на базі Білопільської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №1 відбувся вернісаж педагогічних ідей учителів початкових класів «Підвищення компетентності та професійної майстерності вчителів початкових класів у світлі вимог Концепції «Нова українська школа».

Методичне засідання вихователів груп молодшого дошкільного віку

Дата створення: 11:52 28.12.2017

Виховання дитини - це не мила забава, а стратегічні завдання, що вимагають капіталовкладень, переживань, зусиль, безсонних ночей, думок.

Засідання методичного об’єднання музичних керівників ДНЗ

Дата створення: 11:40 28.12.2017

Захід, що нещодавно відбувся у Ворожбянському ДНЗ (ясла-садок) «Пролісок» (завідувач Кулик Л.О.), зібрав музичних керівників району, які опікуються найпершою ланкою освіти.

семінар-практикум учителів зарубіжної літератури та англійської мови «Розвиток інтегрованого мислення учнів засобами художнього слова»

Дата створення: 16:50 20.12.2017

15 грудня 2017 року на базі Білопільської загальноосвітньої школи-інтернату І – ІІІ ступенів ім. А. С. Макаренка відбувся семінар-практикум учителів зарубіжної літератури та англійської мови «Розвиток інтегрованого мислення учнів засобами художнього слова».

відбулося засідання районної динамічної групи вчителів початкових класів

Дата створення: 15:16 15.12.2017

14 грудня 2017 року на базі Вирівської ЗОШ І – ІІІ ступенів (директор Охріменко С.І.) відбулося засідання районної динамічної групи вчителів початкових класів «Формування і розвиток творчої особистості  школяра в   умовах реалізації Концепції «Нова українська школа» (керівник Чубур Л.І.)