Відділ освіти Білопільської Районної Державної Адміністрації Сумської області

Конкурс від Шкільного порталу «Ми – Патріоти України!»

?Доброго дня, шановні колеги!

«Шкільний портал»  пропонує навчальним закладам та учням району долучитися до третього щорічного національно-патріотичного  конкурсу

«Ми – Патріоти України!»

Адже  Україна — наша Батьківщина, і хочеться знати про неї як найбільше. До участі запрошуються учні 5 - 11 класів. Конкурс включає в себе завдання різного рівня та об'єднує в собі питання з історії, географії, мови та літератури України.

Вартість участі для кожного учасника від ЗНЗ коштує 15 грн. Мінімальна кількість учасників від ЗНЗ – 6 учнів. Учасники отримають електронні сертифікати різних ступенів. Електронним сертифікатом також буде нагороджено учителя, який здійснюватиме функції куратора від ЗНЗ.

Детальніше про умови можна дізнатись, перейшовши за посиланням: 
http://testportal.ucoz.com/index/konkurs_quot_mi_patrioti_ukrajini_quot/0-26

Як і в попередні роки, завдання подаються завдяки комп'ютерній програмі, яку необхідно буде завантажити з сторінки сайту в конкурсний день. На даний час за посиланням http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-24-20 необхідно обов’язково   спробувати демонстраційну програму. (Натисніть на посилання і завантаження почнеться автоматично. Програма невелика, тому завантажить швидко).

Заявку потрібно подати до 6 березня (включно). Бланк заявки можна завантажити за посиланням:
http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-22-20

Прохаємо Вас посприяти в розповсюдженні інформації про конкурс серед ЗНЗ та педагогів району. Зарані вдячні.
З повагою, колектив «Шкільного порталу»« повернутися до списку оголошень